Nowe Płyty


Jeden z lepszych momentów związany z graniem to chwila, gdy odbiera się paczkę z winylami. Ze mną jest tak, że oczywiście przesłuchuje wcześniej w sklepie internetowym kilka fragmentów, ale nie wszystko. I właśnie teraz najlepsza część  to jest tych kilka traków. 
Z reguły przesłuchiwanie nowych płyt od razu przeradza się granie i kombinowanie co z tymi winylami można zrobić. Prawie zawsze jakiś utwór pasuje, aby go wkomponować do innego i tak dalej. Każda dostawa to nowe patenty i radość jak u dziecka gdy dostanie broń ostrą i zabija kolejną opiekunke, której się pojebało i świruje na super nianie, a grysika zagrzać cipa jedna nie umie. 
No wracamy... Super sprawa, gdy nowa płyta zawiera coś co ładnie się zgrywa z czymś co już jest w case'ie. Np. gdy dostajesz remix utworu który już masz, dzięki czemu układa się ciekawy secik. I teraz przechodzimy do winylowego wydawnictwa Dja Twistera "Bangers On The Breaks".
Płyta ta, to połączenie dwóch światów. To jest tak, jakby zrobić człowieka kombosa z Przeplacha i ....... . Tak więc bardzo ogólnie to funkowe bity i popowe pseudorapowe a capelle. I brzmi to dobrze. I będzie idealnie nadawać się na imprezy, na których chcemy grać inną muzykę niż publiczność chcę słuchać. A dzięki tej płycie da się znaleźć kompromis i ukierunkować imprezowiczów. Tak więc polecam Wam najnowszy party break Winylowego Kota . Kupujmy takie płyty, bo tylko wtedy to będzie mobilizować producentów do tworzenia jeszcze lepszych blendów, które są nam bardzo potrzebne.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia