Dj Motyl - Motyl Mixtape Vol. 1Dj Motyl to wychowanek Mega Clubu, w Katowicach ma fan klub, który kiedyś już dał się głośno poznać podczas jakiś zawodów, w których Motyl startował. W szybkim skrócie... Repertuar to w sumie jeden wielki czarny cukierek i ciężko się tego słucha. W miksie na przejściach są syreny i inne podkręcacze, między kawałkami pojawiają się AV8 przejścia wzbogacone skreczami, Ogólnie sposób grania jest dynamiczny i z pomysłami, słychać więcej zaangażowania w przygotowanie i produkcję niż u Tkacza. Motyl zaprosił kilku raperów i gdy kolejny raz pojawia się zwrotka o tym zajebistym melanżu, podana w podobnej formie to się to robi nudne. Zwłaszcza w momentach, kiedy kilku raperów nawija po kolei.
Tutaj można pobrać, lub kupić.

Tak na marginiesie, nie śmieszy Was określenie "gorące gówno". Kiedyś pewien gorący skład dał mi swoje gorące demo. Później zapytali się:
- I jak nasze gorące gówno?
Odpowiedziałem
- Rzeczywiście, gorące gówno...
I co? I odebrali to jako komplement.

I z innej muzycznej beczki. Mix Pow! krakowskiej grupy Fluowankaz. Jest to mix promujący ich imprezy. Wykorzystano utwory artystów występujących na tych właśnie imprezach. Mi przypadła do gustu trzecia częśc mixu. Z reszty wieje nudą, nie dzieje się nic...

A dzieje się natomiast u Green Jesusa. Usłyszałem o nim niedawno, słuchając Trójki, albo innego Euro. Akurat był z nim wywiad i prezentowano jego utwory. Ja chce mieć je na winylach! Jest dużo humoru, banalnych, ale świetnych w swojej prostocie patentów, jest folk, jest dobrze.

Komentarze

Cartel pisze…
no mi np. klimat odpowiada :P, a porównując mixtejpy Motyl zjada Tkacza.
VANATO$KI pisze…
green jesus mistrz, wiadomo od dawna! a co do mixa POW! to dla mnie jest git... nie do potanczenia ale za to z feelingiem. na swiateczny relaks jak znalazl ;)

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia