IDA 2009

Wychodzi na to, że jako Polska jesteśmy najpoważniejszym kandydatem do organizacji MŚ IDA 2009 (Wszyscy zagraniczni goście tak twierdzą). Tak więc póki wspomnienia świeże zapraszam do dyskusji w komentarzach o tym jak to powinno wyglądać. Z mojej strony wygląda to tak:
- kategoria technical: tylko Technicsy. Eliminacja 3 min. Wybieramy 8 i oni walczą 2 x 90 sek. Wybieramy 4 i oni walczą także 2 x 90 sek. Następnie jest finał i jest 2 x 2 minuty.
- kategoria show: 1x 6 minut
- kategoria team: 1 x 6 minut

Zostajemy przy Multikinie, lub podobnych obiektach. Forma imprezy pozostaje podobna. W czerwcu robimy Mistrzostwa Polski, a w grudniu po południu Świata, później już tylko moralniak i z miesiąc abstynencji. Warto już teraz o tym rozmawiać, gdyż regionalne oddziały muszą dostać wyraźne wytyczne. Czasy rutyn w kategorii technical są pomysłem Rafika.

Wyobrażacie sobie kombos 909 Pioneera (i druga opcja DJM 600) i Rane TTM 57? Myśle, że to koszt jakiś 7-8 tyś, ale byłby to hit. 600 z modułem Serato/Final/Tracktor to już byłaby masakra i nr. 1 w klubach.

Komentarze

KarolKy pisze…
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Invent pisze…
zamiast djm 600 wolalbym 800:)

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia