Dj Soak - Live In ViennaCzy to będzie nasz europejski A-trak? Soak w wieku 17 lat dwa razy zdobył mistrza DMC Hiszpanii. Słuchając miksu to chyba jeszcze nie ten poziom, ale idzie w dobrym kierunku...
Nagrywanie miksów podczas grania w klubie to dosyć ryzykowna historia. Soak chyba nie najlepiej to rozegrał. To co pewnie na imprezie wyszło na plus, czyli np. szybkie zmiany stylistyki, czasami bardzo skrajne, w miksie to się gryzie. Na żywo, jeżeli publiczność zwraca uwagę na prace dja wychodzą cuty na właśnie granym utworze, przejścia w stylu stop/start, wyciszanie refrenów etc., ale na mikstejpie w przypadku, gdy coś wyjdzie "krzywo" to już nie jest fajne. Set hiszpana, jest przekombinowany, są momenty, gdzie non stop coś miksuje z dużym natężeniem skreczy i tak dalej, aby później przez 2 minuty leciał sam bit, tak sobie porywający. Ale warto tego posłuchać jako materiału szkoleniowego pt."Jak na żywo gra małolat z Hiszpanii, który chcę grać i pewnie będzie grać wszędzie i jest fachowo promowany". Trochę mniej kombinowania i byłby zajebisty mix.

Dj Soak - Live In Vienna


A teraz minimiks, który nie jest przekombinowany. Jest wszystko tak jak być powinno. W sumie zawsze można się czegoś doczepić (chyba w 1 utworze coś przeskoczyło w środku?), ale nie ma za bardzo czego. Tak więc Eh!Marine i Minimix, czyli 20 minut baille funków i pochodnych.
tracklista:
1. Daniel Haaksman/Mc Jennifer - Who's afraid of Rio (EH_MARINE! Edit) 2. DJ Chernobyl - Ela Ta Na Festa 3. Teskko - Melo Do 8 Bit 4. Deise Tigrona - Injecao (EH_MARINE! Remix) 5. Daniel Haaksman/Dj Beware/Mc Gringo - Tamborzao Con Scratchy (EH_MARINE! Edit) 6. Edu K - Gatas Gatas Gatas (Crookers Remix) 7. Edu K/Marina Vello - Me Bota Pra Dancar (Crookers Edit) 8. Bonde Do Role - Divina Gosa (Switch Remix) 9. Emynd - Rock This Park 10. Bonde Do Role - Marina Gasolina (Break) 11. MC Gi - Sai Fora (ART PUNK Remix)

Komentarze

zawsze.spoko pisze…
panie majster, pogubiłem się już, na myspace soak'a nie ma mowy o rzadnym part2 a mix live in vienna jest kompletnie czymś innym niż to co jest u Ciebie na blogu o co chodzi??

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia