DJ Tkaczu - Ekskluziw Mixtape Vol. 1



Zawiodłem się. Oczekiwałem po nim, że będą patenty, że będą blendy, wykręcone remixy. Niestety nie ma nic z ekskluzywności. Są natomiast równiutkie przejścia, w których są dograne dobrze brzmiące i precyzyjne cuty, do tego co jakiś czas pojawia się coś w środku utworu typu delay, czy inny efekt. Muzycznie też słabo. To wszystko miało już swoje 5 minut dosłownie chyba wszędzie i dziwie się, że Tkaczu sięgnął po te utwory i to prawie wszystkie w oryginalnych wersjach. Od czasu premiery "Disco Inferno" 50 Centa wyszło pewnie z 20 różnych wersji, remixów i party breaków, a tu mamy tylko wersję oryginalną. Tkaczu nagrał ten mix na żywo zgrywając przy pomocy Serato kawałki do których wcześniej podogrywał skrecze i efekty. Chwali się, że na żywo. Ale po takim dju, który z powodzeniem startuje w zawodach, trzeba wymagać więcej, dużo więcej. Zrobienie jednego wielkiego party breaka w stylu AV8 i to w w wydaniu "po najmniejszej linii oporu" to za mało... Ten mix powinien być jego promo cd dla klubów, a w swój oficjalny mixtape powinien włożyć więcej pracy, płyt i pomysłów.

A teraz z drugiej strony. Jeżeli taka muzyka mu się podoba, nie nudzi go, chce ją grać... Sprawdź jego myspace i listę imprez. To chyba świadczy o tym, że ludzie oczekują tego typu produkcji, a jego styl grania i to co gra im odpowiada. Trzeba też Tkacza pochwalić za profesjonalne podejście do kwestii bookingów. Tkaczu przygotował profesjonalną ofertę, która jak na polskie warunki jest dużym osiągnięciem i jego polityka przynosi korzyści. Regularnie zdobywa chłopak kolejne miejsca, w których gra. Polecam stworzenie podobnej oferty wszystkim djom niezależnie co gracie, coś takiego zawsze się przyda.

A tutaj coś co pomoże rozkręcić sylwestrowe domówki. Pop Mix autorstwa El Barto & Liam B. Nie wiem z czego grają, czy to winyle, Final Scratch, Ableton. Ale polecam.

Komentarze

by TESKKO pisze…
no tracklista nie jest zachęcająca. z tego co "się o uszy obiło" to zostawiał też mixtape'a w kamforze, w której będziesz grał 31.01. jak będzie czas, to zajrzymy.
BARTO pisze…
serato srato.
BARTO pisze…
+
www.myspace.com/elbartoandliamb
www.myspace.com/elbartoandliamb
www.myspace.com/elbartoandliamb
www.myspace.com/elbartoandliamb
www.myspace.com/elbartoandliamb

:)

luv.

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia