bada bum bum

Właśnie słucham mash upow Atemi'ego (chyba inaczej sie odmienia, albo sie nie odmienia.. ?) i są bardzo fachowo dobrane, kolejna płyta z serii o której poniżej piszę powinna zawierać jego blendy. A piszę o nim dlatego, że gramy razem jutro tj. w sobote, w klubie Ministerstwo w Krakowie. Gramy chyba pierwszy raz i ciekawy jestem co tam wyczynia za deckami. Słyszalem kilka razy jak gra i na prawde fachowe serwuje miksy, ale tak zza deckow to ja nie widział jeszcze.

Poza tym wpadło granie 31.01 we wrocławskiej Kamforze. Z czego wszyscy tu zebrani się cieszą.

Jakby tego było mało, to za tydzień będziemy montować stanowiska dla djów na IDA Mistrzostwach Świata Djów 2008 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Jak będą przerwy między setami to albo dlatego, że ktoś od nas zamulił, albo dj zamulił. Po zeszłorocznych mistrzostwach myśle jednak, że sprawnie się uwiniemy z tematem. Freestylowa Ekipa Remotowa w składzie: Przeplach, Noriz, Vanatoski i Trakmajster poleca swoje usługi w zakresie obsługi imprez muzycznych. Montaż, demontaż, rozpierdol i gnój. Oraz w zakresie np. przygotowania dużych obiektów pod malowanie graffiti. Czyszczenie, Gruntowanie, rozpierdol i gnój.

Poniżej Dj Vanatoski podczas pracy. Jak widać z Freestylową Ekipą Remontową nie ma lipy. Sie robi.A tutaj Dj Mac Mike. On nie należy do naszej ekipy. Ale fotka po 3 latach musiała zostać pokazana światu.

Komentarze

goooooood girl pisze…
i like your blog......
cortez pisze…
sie gra sie mam, tak a'propos fot ;)
VANATO$KI pisze…
oj majster majster! dajesz po dupie! :D

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia