One to lubią...

Lub nie mają za bardzo wyboru. Gdyż za jednego banana będą mogły przeżyć kolejny dzień. Jednyne co muszą zrobić - odegrać małe rolę w teatrzyku ulicznym. W Polsce zatrudniają do smutnych W 11, na Jamajce natomiast, jak widać zatrudniają do przedstawień, gdzie wszyscy są uśmiechnięci. Patrząc na te utalentowane tancerki i tancerzy przez pryzmat ich koloru skóry i profilu źrenic, można ich trupę nazwać Brown Sugar.

Pierwszy filmik zaczyna się dość niewinnie, by po chwili uderzyć z pięknym monkey style. Ktoś nie za daleko zaszedł w ewolucji... Następnie widać jak ważną rolę w życiu tych małpo-ludzi odgrywa religia. Po tańcach wszyscy udają się nad wodę, gdzie każdy przechodzi chrzest (pamiętamy wydarzenia z nad rzeki Jordan...). Są też okolicznościowe gry i zabawy w stylu" "szlifuj mi cipke kołem", czy też "upoluj dziwke, jak na safari".Z serii poznajmy inne kultury mamy dla Was drugi filmik. Tym razem dokumentaliści pokazali co czeka artystę (Elephant Man), gdy zechcę zaczerpnąć opinii o swojej twórczości wśród publicznośći. Tak zwane turbo czorty, co to połykają bez mrugnięcia, w solidnym wykoaniu prezentują how tu shake your cellulitis.I uprzedzając negatywne komentarze...
Czy ten post jest rasistowski?
Tak
Czy jest szowinistyczny (nie wiem czy tak się to określa)?
Tak
Czy będzie takich więcej?
Mam nadzieje...


Filmy nadesłał Noriz, czym wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji. Przeplach z Baile-GazProm-Funk jest drugi.

Komentarze

Anonimowy pisze…
nie chciałbym pozbawiać Noriza korony ale proponuję do następnego odcinka tradycyjny japoński teatr bukkake. ewentualnie cos w temacie pissing/bondage. to tez jest super i na pewno trafi w Wasze etnograficzne gusta.
a wogle to jak chcialem przeniesc ten ideal dobrej zabawy na polskie parkiety to dostalem wpierdol od ochrony, a nowo poznana kolezanka zalozyla mi sprawe w sadzie. jaki z tego wniosek? Polacy wciaz 20 lat za Murzynami...
Anonimowy pisze…
no kolezko ale powiedz mi gdzie w bukkake jest miejsce dla muzyki ktora chcac niechcac jest rownie waznym elementem owych filmikow?
Anonimowy pisze…
toz to belzebub we wlasnej osobie!
Anonimowy pisze…
hmmmm... z socjologicznego punktu widzenia to bardzo ciekawe... tak...
tylko po co oni zeszli z drzewa i po co ubrali majtki i staniki???
Anonimowy pisze…
zgadzam sie panie gordon - to tylko takie luzne skojarzenia... :)
Anonimowy pisze…
http://www.youtube.com/watch?v=6GttFQjgYVo

moj hit dzisiejszego dnia. polecam! buahahah

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia