Zajebisty DJ

Aby impreza na pewno, ale to na pewno sie udała, to jako dj powinieneś brać ze sobą 2-3 osoby, które w różnych momentach i miejscach w klubie będą np. krzyczeć "Zajebisty Dj",  śpiewać kolędy lub wykrzykiwać hymn MEA . Mogą też odliczać razem z Tobą o 2 w nocy 10 sekund do Nowego Roku. Ja tak zrobiłem i jakie są wnioski?
Na imprezie, gdzie średnia wieku to 17/18 lat najgłupszych pomysłow taneczno-rozrywkowych można spodziewać się po koleagach dja (i w sumie po nim też jak się rozkręci), których średnia wieku to 26 lat. Większość djów chciałaby, aby przed nimi na kolumnie tańczyła jakaś fajna małolata, tutaj tego nie było. Na kolumnie tańczyli koledzy w arafatkach śpiewając "Osama Bin Laden....". Ale chyba ich pomysły na gry i zabawy podczas dyskoteki młodzieżowej przypadły do gustu innym uczestnikom, gdyż integracja przebiegła plus minus zgodnie z planem.
Teraz o osiemnastkach. Wiele osób dziwi się dlaczego gram na 18. Więc na 18 gra się fajnie. Na tych, które ja gram, gram to co chcę, ludzie dobrze się bawią i wszystko jest ok. Poza tym. O 21-22 wszyscy nagle wbijają do klubu i rozpoczyna się proces intensywnego nawadniania, co powoduje, że już o 1 coraz cześciej można zauważyć, że niektórzy wolą już sobie odpoczywać, albo rozmawiać z muszlą. Więc o 3 już pakujemy się, bo nie ma dla kogo grać. Jest kilka godzin zajebistej imprezy, full parkiet i tak dalej. Normalne więc, że wolę tak grać niż czasami siedziećna normalnej imprezie do 5 czy 6 rano. 

Gangsteppaz:
Jest ich trzech. Podbijają świat mody, reklamy i angażują się w akcje harytatywne, czasami też grają imprezy lub coś tam tworzą . 
A jeden z nich był kiedyś raperem, ja też z nim rapowałem, ale dobrze, że szybko skończyłem. Jemu to nawet wychodziło grał koncerty np. w Stalowej Woli, Przemyślu, Sanoku, Jaśle. Gdy stał na scenie jego wzrok elektryzował zebrane pod sceną dziewczyny. 
Na razie słyszałem na żywo 2 z 3. I szkoda, że kupili Serato, bo gdyby to co grają grali z winyli to czapki z głów. Ale, że tego co grają nie ma na winylach więc by tego nie grali... Ale i tak dobrze grają.. 

Komentarze

VANATO$KI pisze…
no jakze sie cieszymy ze wrzuciles notke o nas w poście "zajebisty dj" ;P.
jesteś mistrzem sarkazmu! wrócimy do vinyli jeśli unia dofinansuje zakup 30 płyt miesięcznie a Ty sprawisz nam taczki do ich wożenia!!!
Całuski Jarku
EL Boss pisze…
Zazdroszczę Ci gry na takich 18. Z tego, co okazję miałem spróbować swoich sił na 18 (jako początkujący DJ) to wszystko jest pięknie jak grasz coś znanego i oklepanego. Zaczynasz przechodzić na bardziej niszowych wykonawców, choć 4x lepszych od tych znanych, 3/4 parkietu wychodzi. Pytasz ludzi co jest grane? Nie podoba się? Fajny kawałek, ale ja tego nie znam, więc nie będę do tego tańczyć.
cietydzwiek pisze…
to wszystko zalezy, kilka razy rezygnowalem z 18 bo szykowaly sie klasyczne malolat zamotki
tutaj akurat dobrze siadlo

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia