W trase...

Jutro tj. w piątek wyruszam do Sopotu, gdzie gram na imprezie One Love w klubie Mandarynka. Brakuje mi tych cotygodniowych tułaczek po świecie o świcie, więc taki wyjazd do dobra odskocznia od krakowskich piwnic. W sobotę miałem grać w Cieszynie, ale już drugi raz odwołano mi tam granie... Z jednej strony szkoda bo szykował się niezły tour: Kraków -> Sopot -> Cieszyn -> Kraków. Już kiedyś zaliczyłem coś podobnego tylko że wyglądało to tak: Kraków, Olsztyn, Zakopane... Nie ma to jak rozsądnie bookować sobie imprezy.

A odnośnie nowych imprez to mam już pierwszy (a w sumie to drugi) booking na Plaży Kraków. Bardzo jestem ciekawy, czy uda się tam zrobić fiesty znane z nadbałtyckich beachbarów, gdzie o 5 rano przy promieniach wschodzącego Słońca impreza dostaje ponownego kopa.
Jak już kiedyś wspominałem szykuje się tam seria konkretnych imprez, te które mnie najbardziej interesują to:
- DJ WOODY (UK) 4 czerwca
- KID FRESH 19 czerwca
- DJ DJ IRIE (HOL) 2 lipca
- DJ FLY (FR), UNKUT (GER), MC Valerie 10 lipca
- DJ ROB BANKZ (GER) 6 sierpnia
- DJ PFEL (BEAT TORRENT, FR) 14 sierpnia
- DJ PRO – ZEIKO (GER) 3 września
- AQUASKY & RAGGA TWINS (UK) 18 września

Miejmy nadzieję, że krakowscy klubowicze to docenią i nie odstraszy ich lokalizacja oraz ceny. Biorąc pod uwagę, to że po otwarciu Łodzi Kaliskiej, a także ostatnio Centrali oraz Fabryki na Podgórzu, ludzie mają trochę miejsc do wyboru, jeżeli szukają czegoś innego, tanecznego i dobrego, Plaża będzie musiała wykonać ciężką robotę, aby ten nasz skąpy, rozleniwiony i rozpieszczony tłumik przygarnąć do siebie.

Komentarze

Anonimowy pisze…
one love? mandarynka? ostro ;)

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia