Gzyms

Poradnik dj'a który grając impreze uskutecznia melanż:

- I tak coś zgubisz, zostawisz, złamiesz więc nie ma co się spinać.
- Jak będziesz pił piwo, to będziesz musiał kombinować jak wyrwać się zza decków i pognać do ubikacji. Więc od razu pił małe, a konkretne ilości. Później jak się delikatnie zeszmacisz wodką nie będzie dla Ciebie miało znaczenia gdzie lejesz, więc możesz powrócić do piwek.
- Jeżeli grasz z 7'' płyt to staraj się z nich grać jak najwcześniej. Po pierwsze obsługa ich jest bardziej skomplikowana, po drugie możesz w ferworze walki z grawitacją zapomnieć schować kółka lub samych płyt.
- Korzystaj ze słuchawek kolegi,swocih nawet nie wyciągaj.
- Tak samo zrób z igłami
- Pamiętaj, że pijany dj jeżeli płaci za swój alkohol to interes dla klubu i nie ma co się słabą prezencją przejmować
- Niektórzy dj'e lubią wyciągać płyty z case, aby mieć więcej przestrzeni w wyszukiwaniu utworów. Ty nie możesz tak robić.
- Pamiętaj, że na wyjazdach liczy się podwójnie, więc jak obudzisz się gdzieś w Polsce z kondomem w dupie to w rankingu oznacza, że kosior.


I kilka słów autopochwały. Wczoraj zagrałem zajebisty set w Ministerstwie. Przeplach odpowiednio przygotował grunt, ja poniesiony rekacjami publiczności postarałem się i siadło na prawdę bardzo dobrze.

Jesteśmy także zaskoczeni pozytywnym odbiorem naszych vlepek "Będzie piekło.." oraz utworu "Gdzie jest Zbyszek". Trwają pracę na drugą serią tych jakże miłych dla oka naklejek. Vlepki rozdajemy zainteresowanym na imprezach, tak więc podbijajcie. Szukamy także ludzi, którzy są w stanie pomóc nam przy teledysku do Zbyszka. Zainteresowanym prosimy o kontakt

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

DJ/Animator podczas wydarzenia sportowego.

Freestyle. Reż. Maciej Bochniak, scen. Maciej Bochniak, Sławomir Shuty