Szukam opcji

Szukam opcji na imprezę w Polsce zachodniej w terminie 30.01.2009 - piątek. 31 gram we Wrocławiu i jakby ktoś z Was możliwość organizacji melanżu w miastach do 200 km od Wrocławia to byłoby super. Warunki są baaaaardzo przystępne i wszystko się dowiesz jak napiszesz na znienacka@znienacka.pl.

Tutaj pojawia się problem rozsądnych bookingów. Jak patrze na myspace Mentala czy Falcona to widać, że robią to z głową. Mianowicie jadąc kilkaset kilometrów do Krakowa, starają się tak bookować imprezy, aby dzień przed lub po zagrać np. w Zakopcu, albo drugą imprezę w Krk. Często warunkiem przyjazdu dj'a typu Rafik, jest to, że jak już pojawia się w Polsce to chce zagrać minimum 2 imprezy.
Miałem opcję zagrania w Bogatyni, gdzie już kilka razy grałem i były bardzo dobre biby, ale niestety coś się pojebało i nic z tego. Tak więc jak macie jakiś pomysł to dawać na maila.
A moje najlepsze rozwiązanie logistyki wyjazdowej to w piątek impreza w Olsztynie a w sobote w Zakopanym, było ciężko, kilka przesiadek, jedzenie w dworcowych fast syfach, ale jest przynajmniej co wspominać.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia