Nova Klubova. Kraków.

Dwupiętrowy klub przy placu Nowym na krakowskim Kazimierzu ma aspirację namieszać na rynku nocnej rozrywki. Jest kilka elementów, które wyróżniają to miejsce, a są to:

- Wczesne godziny otwarcia. Od godziny 21 cała obsługa łącznie z djami jest gotowa do pracy na pełnych obrotach. Biorąc pod uwagę leniwie zabierające się do pracy rynkowe piwnice, które często o dopiero o 22:30 wchodzą na tryb otwartych drzwi, to jest to nowość.

- Duża ilość pomieszczeń. O ile danceflory nie są duże, to poprzedzają je pokoje, czy też ze względu na wystrój lepiej napisać - komnaty. Z pojemnymi sofami są dobrym miejscem dla większych grup. Na dwóch piętrach tych pomieszczeń jest sporo i przechodząc przez nie można wkręcić się w trochę tajemniczy, labiryntowy klimat.

- Ilość pracowników. Zaskoczyła mnie liczba kelnerek, barmanów i szklankowych. Po tej liczbie widać, że nastawiono się na sprawą i szybką obsługę klientów. 

- Jak już wspomniałem wcześniej są dwa pięta. Piętro dolne dedykowane jest muzyce rnb, a na wyższym króluje house. To co zaskoczyło mnie to wyposażenie djek. Pierwszy raz się spotkałem z sytuacją, że czekają gotowe dwa kontrolery Pioneer XDJ-XZ. Ciekawe, czy dje są gotowi na odejście od klasycznego zestawu czyli odtwarzacze plus mikser pomiędzy nimi?

To tyle branżowych uwag do nowego klubu w Krakowie. Miałem okazję zagrać w nim, na sali rnb. Parkiet udało się zbudować szybko i do końca imprezy cały czas był pełny. Fajne miejsce do grania.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia