Reżimowe media vs JKM?

    Zacznę od tego, że w wirtualnym świecie rządzi Pan Janusz Korwin-Mikke. Pod blokiem w rozmowach podszytych marzeniami o legalizacji także rządzi Pan Janusz Korwin-Mikke. I cały czas wałkowany jest jeden temat reżimowych mediów, które próbują go zniszczyć…
    Hitem sieci są filmiki z wypowiedziami lidera partii Korwin i  także większość moich znajomych wrzuca memy lub filmiki jak to JKM masakruje dziennikarzy. I każdy taki wpis puentowany jest stwierdzeniem, że „reżimowy dziennikarz to..”,  że „redaktor na usługach rządu”, czy „nie ma wolnych mediów”. I idąc z prądem korwinizmu mógłbym się nawet z tym zgodzić, co by poklepywać się po plecach ze znajomymi, ale czy przypadkiem to nie jest tak, że właśnie JKM wybił się na tych „resortowych środkach masowego przekazu”?
    Kto jest największym beneficjentem tych masakratorskich tyrad JKM? No właśnie on. I popatrzcie teraz na te wszystkie telewizje, że czym bardziej one są niby „rządowe” tym bardziej do siebie Was zrażają. Każda dyskusja, w której pani prowadząca broni stanowiska np. rządu kończy się wygraną JKM. I on na tym regularnie zyskuje, bo są to spektakularne „thug lifeowe” riposty, po których nie ma co zbierać. Gdyby dyskusje były toczone w przyjaznym tonie, sprzyjającym poglądom JKM, to pewnie z 10% z jego obecnych sympatyków by się nimi zainteresowało i Król nie byłby Królem w Internecie.
    No bo kto z Was, a to przecież także antyplatformerskie medium ogląda Republikę, w której swobodnie wypowiadają się politycy tzw. prawicy? Kurwa nikt! Nikt tego nie ogląda, oprócz ludzi, którzy i tak umrą i nie dożyją do wyborów. Nikt z tego nie robi zrzutów na Youtube i nikt nie wrzuca memów z cytatami na kwejka. Nudy. A wystarczy, że JKM pojawi się na 5 minut i będzie atakowany przez tych tak zwanych reżimowców i już zyskuje w sondażach i ma szansę przekonać do siebie kolejnych wyborców.
    Więc następnym razem jak będziecie kąsać jadowymi epitetami pod adresem dziennikarzy TVP Info, TVN czy Polsatu, to zastanówcie się i lepiej im podziękujcie, że sami siebie podkładają jako niby reżimowcy i dzięki temu JKM wejdzie ze swoim ugrupowaniem do Sejmu.

Komentarze

Anonimowy pisze…
TYLKO KRUL JANUSZ

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia