Wygraj WygibassyNo siemka łobuziary i łobuzy. Po pierwsze dziękuje za Wasze wsparcie na fejsie, za Wasze podniesione w górę łapki, które robią nieśmiertelny znak serca na imprezach. Czuje, że mam Wasze wsparcie i też chcę Wam przesłać dużo miłości. Cały czas wszystkie nasze zajebiste melanże nagrywa mój ziomek na kamerze, tylko że ma VHSa i nie wie jak to zgrać na YouTuba. Ale nie martwcie się film o mnie i oczywiście o Was już wkrótce będzie skończony. A teraz słuchajcie wariaty (Elo, elo) w związku z tym, że ostatnio kilka osób mnie zapytowywało o mix Wygibassy to postanowiłem, że w swojej wielkoduszności zrobię specjalnie dla Was ekskluzywny konkurs.
Po pierwsze:
Wchodzisz na swoje konto internetowe i robicie przelew na np. Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci albo Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową ew. Fundacja Urszuli Smok "Podaruj Życie" Rejestr Dawców Szpiku Kostnego i dokonaj wpłaty min. 10 zł.
Po drugie:
Zrób zdjęcie (może być z kamery w lapku, lub z telefonu) jak złączasz dłonie w znak serca i wrzuć albo na mojego fejsbuka w komentarzach pod tym postem albo w komentarzach poniżej.
Po trzecie:
Pierwsze 5 osób z fejsa i 5 pięć osób z komentarzy na blogu (nie dublujcie wpisów) dostanie ode mnie przesyłkę z mixem (płyta przepięknie wydana z artystycznie wykonaną okładką, do każdego egzemplarza dołączone są bibułki OCB) + niespodzianke.
Yyy mam nadzieję, że chociaż 1 osoba zrobi przelew...

Komentarze

Anonimowy pisze…
czy wygrywam Jareczku drogi cos?Piotrunio twoj znajomego fejsikowy.H alas !
Tomek pisze…
Nie mogłem się zdecydować, gdzie zrobić przelew, więc każda fundacja dostała po 10.
Serce: http://imgur.com/gPlqw
Anonimowy pisze…
Nosz kurwa mam lekko ponad 9pln na koncie. Jak tylko poprawię statystyki, dyszka leci na szpik. Zrób promocję dla tych co nie będą w 1 piątce żeby po wpłacie mogli chociaż ściągnąć legalnie ;) z jakiegoś linka te wygibusy. BTW zajebisty ruch z twojej strony. Biję żówika!
cietydzwiek pisze…
@ Tomek wyslij swoje dane na znienacka@znienacka.pl
Anonimowy pisze…
Na tym przykładzie doskonale widać jak sztab piarowców skutecznie pracuje nad wizerunkiem Jarka. Dobra robota po "zemście"
Anonimowy pisze…
Naprawdę szacunek!
W tygodniu pieniążki polecą na rzecz dzieciaków.
Pozdro Jarek
dj@falamessenger.pl
cietydzwiek pisze…
jak zrobisz przelew to podeslij swoj adres na maile ktory jest powyzej
Tomek pisze…
Pięknie dziękuję za kozacką rzecz! A raczej dwie. Serce mi się kroiło jak wyjmowałem z folii - ale musiałem, po prostu musiałem wrzucić na głośniki! Doładuję jeszcze te fundacje, ale po pierwszym :)
Anonimowy pisze…
Wszystko doszło. Wielkie dzięki.
Big up!
Fala Messenger

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia