Black Red White

Kolega jako, że wprowadził się do nowego mieszkanka, zakupił nowe łóżko. Potocznie zwane wyro nabył w sklepie Black Red White. Jako, że dobry sen w nocy to podstawa sukcesu dnia szarpnął się też na jakiś ekstra materac co sam owieczki liczy i ogólnie szał pyty. Jako, że właśnie był na etapie zapoznawczego flirtu z nową koleżanką i zbliżała się ich 4 randka, czyli już oprócz buzi buzi i lekkiego pettingu także poważniejsze tarło z wykorzystaniem wszystkich sztosów postanowił zaprosić ją na oficjalny test nowego łoża. Przyjechała, coś tam zjedli, wino wypili i dawaj crash test sprężyn. Wszystko spoko, zgodnie z planem, akcja się rozwija, nowe pomysły są wdrażane, łóżko zdaje egzamin, amortyzuje, nie zapada się i nie skrzypi. Jako, że kolega to stary kosmonauta - specjalista od czarnych dziur, któremu niestraszne są niezbadane kratery w subtelnym, aczkolwiek pełnym emocji stylu rozpoczął operacje świder, po czym zachęcony reakcją koleżanki przeszedł do właściwej operacji pod kryptonimem ANAL ATACK VOL. 8. Jednak koleżanka chyba się nie przygotowała czy jakoś tak, a może to ta kolacja i w pewnym momencie zrobiła desant gorącej czekolady na nowe łóżko kolegi. Kolega nie spanikował, ale stwierdził, że nie może tak tego zostawić i uskutecznił operację Black Red White.

Tak więc po tym jej niechlubnym czynie było BLACK

On co prawda jak już wspomniałem nie spanikował, ale troszeczkę się wkurwił i zapalił jej z prawego kontrującego na nosek poszła jucha na łóżko i było RED.

Na koniec stojąc nad rozkurwioną szmatą - i tutaj pojawia się problem, gdyż sam nie wiedział jak to zdefiniować i czy nie lepiej użyć zeszmaconą kurwą... tak więc stojąc nad nią postanowił dokończyć co zaczął i kilkoma sprawnymi ruchami prawej ręki dodał kolejnego koloru to tego kolażu i było WHITE.

Tak.. Tak.. wracamy z historyjkami...

Komentarze

Anonimowy pisze…
o kuraw, niezle hehe

tak czy siak milo ze powrot do historyjek
Anonimowy pisze…
Powrót w hardcorowym, stylu.
Anonimowy pisze…
zycie.. ;)
Anonimowy pisze…
Kurde Jarek, skąd ty bierzesz takie rzeźnickie historie!?
Jak dla mnie przegięcie.
Pozdro
Fala Messenger
falamessenger@wp.pl
chcr pisze…
hahhaha a w tle lecialo http://vimeo.com/8240163
Fetysz pisze…
odjechałem.
Anonimowy pisze…
Szukaja pisarzy do "Pornosa Kaszubskiego". musisz sie zglosic!

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia