Krime Story 2

Najpierw oficjalne info:


Po kilku latach przerwy Mr Krime powraca z kolejnym mixem, "Krime Story vol 2" będącym kontynuacją "Krime Story" z roku 2005. Kto słyszał pierwszą część mniej więcej wie czego można się spodziewać. Jazz funk, soul, jazz, rare grooves, nawiązania do złotej ery hip hopu, okraszone niebanalnymi skillsami wielokrotnego triumfatora przeróżnych djskich zmagań to to czego można spodziewać się po tym mixie. W trackliscie znajdziemy nazwiska m.in takich artystów jak Herbie Hancock, Donald Byrd, Freddie Hubbard, Don Blackman, Roy Ayers, The Isley Brothers, Ramsey Lewis i wielu innych mistrzów.
Płytka fizycznie dostępna będzie w drugiej połowie lipca, dokładniejsze info wkrótce, w tej chwili można zamawiać preordery, w tej sprawie proszę pisać na krimestory@gmail.com
Płytka będzie wydana w kolorowym digipacku. Ilośc egzemplarzy bardzo ograniczona, pierwsze 200 ręcznie numerowane z małym bonusikiem!

I mój bogaty komentarz:
Zajebiście!

A z innej beczki, ostatnio odwiedziłem mypejs Eproma i znalazłem BRUK MEGA MIX vol 1 . Po pierwsze to miło zaskoczył doborem repertuaru. Jest nowocześnie i elektornicznie. Połamane bity i skrecze. Nie ma tylko pieniędzy za las.

Komentarze

3345 pisze…
A na MyRecordCrate jest konkurs w którym można sobie sprawić to cacko za darmo, yo!

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia