Przygody DJ Daaz'a z odbiorem nagrody...

    Hajs to temat, który najlepiej się sprzedaje. A połączenie hajsu ze słowem wałek to mamy już topowy news dnia.
    A więc najświeższe połączenie słów "hajs" i "wałek" to nagrody przyznawane w ramach Ogólnokrajowego Konkursu Djów w Miksowaniu, które odbyły się w klubie Quantum w Gródku nad Dunajcem.
    Pojechał tam reprezentant sceny party rockerów - DJ Daaz, który kilkukrotnie już startował także w Mistrzostwach IDA. Doświadczenie i talent chłopak ma, więc zajął II miejsce. Gratulacje. Zgodnie z tym co jest w regulaminie powinien jako jedną z nagród dostać 4000 zł w cashu! (Pierwsze miejsce to było... 10 000 zł!). No właśnie, powinien. Jak było dalej to możecie przeczytać na screenach.
    Warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przerobienie fotki - potwierdzenie przelewu. Podział kompetencji między DJ Promotion, a klubem Quantum i brak "gwarancji" wydania nagród.
   Mój komentarz jest taki, że tego typu wałek pokazuje dokładnie jak to wygląda na krajowej scenie i tego typu historie w normalnej pracy to dosyć częste przypadki. Mistrzostwa te, pokazały więc nie tylko kunszt naszych djów, ale także kunszt "mistrzowskiej" pracy naszych organizatorów i managerów. Miłej lektury!
(UPDATE)
   Klub Quantum wydał oświadczenie więc wypada wrzucić. Mój komentarz jest taki, że to była inwestycja klubu w tą imprezę. Niestety brak podziału kompetencji, odpowiedzialności i partycypowania w kosztach pogrążył finansowo to wydarzenie. Ciekawe, czy DJ Promotion też wyda jakiś komunikat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Lista utworów do ZAiKS i STOART

Craze-zolek atakuje!

Kiedyś to było... Djing a demografia