Posty

Wyświetlanie postów z wrzesień, 2012

Cietydzwiek TV - DJ BLEQ - Premiera!!!

Tysiąc pięćset lat po wprowadzeniu VHS, tysiąc lat po wprowadzeniu dolby stereo, sto lat po powstaniu Youtube dostrzegliśmy, że można przygotowywać materiały video... Tak więc z jakością TV Białystok z 98 roku, z prowadzącym o niesamowitej charyźmie i aparycji przedstawiamy pierwszy, premierowy odcinek Cietydzwiek Tv, którego gościem jest DJ Bleq.

Mistrzostwa Polski Djów IDA 2012 / koncert JWP

Obraz
IDA POLAND oraz sponsor główny imprezy REEBOK CLASSIC zapraszają na tegoroczne Mistrzostwa Polski International Dj Association, które odbędą się 6-ego października w klubie FORTY KLEPARZ w Krakowie. Jak co roku wyłonimy Mistrzów IDA w dwóch kategoriach: TECHNICAL w której to pod ocenię sędziów brane są podstawowe umiejętności techniczne takie jak skrecz, beat juggling, innowacyjność i melodyjność setów. Sety w rundzie eliminacyjnej mają po 3 minuty po czym na podstawie werdyktu jury wybierane zostają 4 osoby, które w formule "head 2 head" mierzą się w półfinałach i finałach. Sety w tej fazie zawodów mają po 2 minuty. Łatwo więc obliczyć, że ktoś kto marzy o finale musi mieć przygotowane: 3 min - set eliminacyjny 2 x 2 minuty sety półfinałowe 2 x 2 min sety finałowe oraz "SHOW" w której to kategorii Dj lub Team prezentuje 6-cio minutowy set, w którym użyć może dowolnych instrumentów peryferyjnych pod warunkiem wykorzystania przynajmniej jednego gramofon